BALINARSKA EKIPA društva upokojencev Kozarje

BALINARSKA EKIPA našega društva

BALINARJI našega društva upokojencev Kozarje so se v septembru udeležila prijateljske tekme z močno ekipo nasprotnikov.

balinarji 2019

balinarji 2019

BALINARKA EKIPA našega društva upokojencev Kozarje se je v septembru udeležila prijateljskega tekmovanja balinarjev. Tekma se je odvijala na športnem parku SVOBODA, na Gerbičevi ulici v Ljubljani.

"Važno je sodelovati in ne zmagati" je pravilo, ki vedno velja v športu.

Naši upokojenci so tokrat sodelovanje izpostavili na vse ali nič, saj ni bilo časa za predhodne treninge, bila je pa močna volja, da se prijetno družijo in preživijo drugačno popoldne s svojimi kolegi, upokojenci...

Prilika je nanesla, da je društvo zastopala naša pevska skupina. Sami so potrebovali vzpodbudo in navijače, ni jih bilo, pa so se kar sami bodrili "če smo dobri pevci, potem smo lahko tudi dobri balinarji".

Pa še res je!